Logo Hospital de la Santa Creu i Sant Pau
Accés restringit
Idioma del web:
Català Español English
Sol·licitud d'informació
Sol·licitud d'informació
 
Per sol·licitar informació, us heu d'adreçar a:

ESCOLA UNIVERSITÀRIA D'INFERMERIA
Hospital de la Santa Creu i Sant Pau
C/ Sant Antoni Maria Claret, 167
08025 BARCELONA
Tel.: 93.553.76.93
Fax: 93.553.76.94

Informació i Atenció a l'estudiantat

Horaris: d'11 h a 14.30 h (dl. a dj.)
             i d'11 h a 13.30 h (dv.)

  - Presencial:
     al punts d'informacíó de l'EUI
 
  - Telefònica:
     Tel.: 93.553.77.77 / 93.553.77.78

  - Correu electrònic:
     A/e: seui@santpau.cat
Informació d'interès
Directora de l'Escola:

Mercedes Abades
MAbades@santpau.cat

Coordinadora titulació:

Beatriz Campillo
BCampillo@santpau.cat

Coordinadora 1r Curs:

Maria Serret
MSerret@santpau.cat

Coordinadora 2n Curs:

Elvira Hernandez
EHernandezMa@santpau.cat

Coordinadora 3r Curs:

Maria Teresa Ricart
MRicart@santpau.cat 

Coordinadora 4t Curs:

Eva Román
ERoman@santpau.cat

Coordinadora de mobilitat i intercanvis:

Montserrat Guillaumet
MGuillaumet@santpau.cat

Coordinadora Recerca:

Eva Román
ERoman@santpau.cat 

Coordinadora de Calidad:


Rosalia Santesmases
RSantesmases@santpau.cat 


Coordinadores Màsters

Atenció d'infermeria a persones
amb problemes cardíacs:


Maria Teresa Ricart
MRicart@santpau.cat 

Infermeria gerontològica i
geriàtrica:


Elvira Hernández
EHernandezMa@santpau.cat

Infermeria intensiva:

Antonio Torres
ATorresQ@santpau.cat
 

Infermeria oncològica:

Adelaida Ramos
ARamosF@santpau.cat

Infermeria psiquiàtrica i
salut mental:


Montserrat Sirvent
MSirvent@santpau.cat

Infermeria perioperatòria:

Beatriz Campillo
BCampillo@santpau.cat 

Conductes Addictives:
Prevenció i Intervenció Infermera: 


Montserrat Sirvent
MSirvent@santpau.cat 

Atenció d'infermeria
al nen i a l'adolescent:  


Maria Serret
MSerret@santpau.cat 
 

Avís legal