Logo Hospital de la Santa Creu i Sant Pau
Accés restringit
Idioma del web:
Català Español English
Jornades d'Orientació Universitàries
Sessions informatives per al curs 2017/18
Grau en Infermeria i Màsters

Les persones interessades a cursar el Grau en Infermeria o algun dels màsters que ofereix aquesta Escola poden assistir a alguna de les sessions informatives programades per al curs 2017/18 (podeu visualitzar el calendari de sessions informatives seguint l'enllaç).


Saló de l'Ensenyament i Saló dels Màsters i Postgraus, Futura
Cada any, la Universitat Autònoma de Barcelona està present amb un stand al Saló de l'Ensenyament i amb un altre al Saló dels Màsters i Postgraus, Futura, on s'hi pot trobar informació sobre els estudis que s'imparteixen en aquesta Escola.

Aquest any 2017 el Saló de l'Ensenyament tindrà lloc del 22 al 26 de març i el Saló Futura els dies 24 i 25 de març.

Jornades de Portes Obertes
Universitat Autònoma de Barcelona
Els dies 31 de gener i 1 i 2 de febrer de 2017, els lumnes de batxillerat i de cicles formatius de grau superior inscrits a les Jornades de Portes Obertes podreu assistir a xerrades sobre tots els estudis de grau de la UAB, impartides pels professors de les mateixes titulacions.

Trobareu més informació sobre les Jornades de Portes Obertes al web de la UAB.
Informació d'interès
Directora de l'Escola:

Mercedes Abades
MAbades@santpau.cat

Coordinadora titulació:

Beatriz Campillo
BCampillo@santpau.cat

Coordinadora 1r Curs:

Maria Serret
MSerret@santpau.cat

Coordinadora 2n Curs:

Elvira Hernandez
EHernandezMa@santpau.cat

Coordinadora 3r Curs:

Maria Teresa Ricart
MRicart@santpau.cat 

Coordinadora 4t Curs:

Eva Román
ERoman@santpau.cat

Coordinadora de mobilitat i intercanvis:

Montserrat Guillaumet
MGuillaumet@santpau.cat

Coordinadora Recerca:

Eva Román
ERoman@santpau.cat 

Coordinadora de Calidad:


Rosalia Santesmases
RSantesmases@santpau.cat 


Coordinadores Màsters

Atenció d'infermeria a persones
amb problemes cardíacs:


Maria Teresa Ricart
MRicart@santpau.cat 

Infermeria gerontològica i
geriàtrica:


Elvira Hernández
EHernandezMa@santpau.cat

Infermeria intensiva:

Antonio Torres
ATorresQ@santpau.cat
 

Infermeria oncològica:

Adelaida Ramos
ARamosF@santpau.cat

Infermeria psiquiàtrica i
salut mental:


Montserrat Sirvent
MSirvent@santpau.cat

Infermeria perioperatòria:

Beatriz Campillo
BCampillo@santpau.cat 

Conductes Addictives:
Prevenció i Intervenció Infermera: 


Montserrat Sirvent
MSirvent@santpau.cat 

Atenció d'infermeria
al nen i a l'adolescent:  


Maria Serret
MSerret@santpau.cat 
 

Avís legal