Logo Hospital de la Santa Creu i Sant Pau
Accés restringit
Idioma del web:
Català Español English
Grau en infermeria > Programació acadèmica
Programació anyal Grau en Infermeria
Any acadèmic 2017/18
Seguint l'enllaç, podeu consultar la programació anyal del Grau en Infermeria per a l'any acadèmic 2017/18.

Programació 1r Grau en Infermeria
Any acadèmic 2017/18
Seguint els enllaços, podeu consultar les programacions de les classes del 1r curs del Grau en Infermeria per a l'any acadèmic 2017/18:

Programació 2n curs Grau en Infermeria
Any acadèmic 2017/18

Seguint els enllaços, podeu consultar les programacions de les classes del 2n curs del Grau en Infermeria per a l'any acadèmic 2017/18:


Programació 3r curs Grau en Infermeria
Any acadèmic 2017/18
Seguint els enllaços, podeu consultar les programacions de les classes del 3r curs del Grau en Infermeria per a l'any acadèmic 2017/18:

Programació 4t curs Grau en Infermeria
Any acadèmic 2017/18

Seguint els enllaços, podeu consultar les programacions de les classes del 4t curs del Grau en Infermeria per a l'any acadèmic 2017/18:


VIII Seminari de Prevenció de Rsicos Laborals
Grau en Infermeria any 2017/18

Edició per als nous estudiants de Grau en Infermeria a l'EUI - Sant Pau del curs 2017/18.

Període i lloc per presentar la butlleta d'inscripció:

Dies 27/09/2017 i 28/09/2017 d'11 a 14h a la Consergeria de l'EUI

Seguint els enllaós, podeu accedir a:
Informació d'interès
Directora de l'Escola:

Mercedes Abades
MAbades@santpau.cat

Coordinadora titulació:


Beatriz Campillo
BCampillo@santpau.cat

Coordinadora 1r. Curs:

Maria Serret
MSerret@santpau.cat

Coordinadora 2n. Curs:

Elvira Hernández
EHernandezMa@santpau.cat 

Coordinadora 3r. Curs:

Maria Teresa Ricart
MRicart@santpau.cat  

Coordinadora 4rt. Curs:

Eva Román
ERoman@santpau.cat

Coordinadora de mobilitat i intercanvis:

Montserrat Guillaumet
MGuillaumet@santpau.cat

Coordinadora Recerca:

Eva Román
ERoman@santpau.cat 

Coordinadora de Qualitat:


Rosalia Santesmases
RSantesmases@santpau.cat 


Coordinadores Màsters

Atenció d'infermeria a persones
amb problemes cardíacs:


Maria Teresa Ricart
MRicart@santpau.cat

Infermeria gerontològica i
geriàtrica:


Elvira Hernández
EHernandezMa@santpau.cat

Infermeria intensiva:

Antonio Torres
ATorresQ@santpau.cat
  

Infermeria oncològica:

Adelaida Ramos
ARamosF@santpau.cat

Infermeria psiquiàtrica i
salut mental:


Montserrat Sirvent
MSirvent@santpau.cat

Infermeria perioperatòria:

Beatriz Campillo
BCampillo@santpau.cat

Conductes addictives:
Prevenció i Intervenció Infermera 


Montserrat Sirvent
MSirvent@santpau.cat 

Atenció d'infermeria al nen i a l'adolescent

Maria Serret
MSerret@santpau.cat
 

Avís legal